O F E R T A  

Profilaktyka

Badanie Funkcjonalne  
Podczas rehabilitacji prowadzonej w naszym gabinecie przekazujemy pacjentom wszystkie niezbędne informacje na temat profilaktyki przeciążeń układu ruchu i ergonomii. Osobom z dolegliwościami kręgosłupa doradzamy w jaki sposób dostosować środowisko pracy i odpoczynku aby nie dopuścić do nawrotu dolegliwości. W przypadku sportowców analizujemy wykonywane ćwiczenia pod względem techniki ruchu i obciążeń oraz informujemy o prawidłowej rozgrzewce i stretchingu.
Każdemu pacjentowi ustalamy indywidualny program ćwiczeń leczniczych ukierunkowanych na jego problem oraz korygujący nieprawidłowe schematy ruchowe, które wypracował z powoduj bólu lub braku wiedzy o źródle problemu. Jeśli zastosuje się on do tego planu szansa na nawrót dolegliwości jest minimalna.
Fizjoterapia Ortopedyczna
Rehabilitacja Pourazowa
Leczenie Kręgosłupa
Rehabilitacja Po Operacji
Fizykoterapia
Z O B A C Z  
Zawsze dążymy do tego aby po zakończeniu leczenia pacjent uzyskał pełną samodzielność i nie musiał już wogóle uczęszczać do fizjoterapeuty oraz powrócił ulubionych czynności czasu wolnego. Wymaga to samodyscypliny ze strony pacjenta oraz przejęcią przez niego współodpowiedzialności za końcowy etap leczenia.
Przed Pierwszą Wizytą
Ergonomia
Profilaktyka
 
 
Metody m.in.
 
Igłoterapia
Terapia Manualna
Metoda McKenzie
Kinesiotaping
Czynne
 
 
Poniedziałek - Piątek
8.00 - 18.00
Kontakt
 
503 832 014
gabinet@rehabilitacja-wlodarz.pl
Ul. Czarnowiejska 91B/1
30-049 Kraków
Cyriax
McKenzie
PNF
Kaltenborn
Mulligan
Kinesiotaping
DGSA
MTC